Grundskolen & ungdomsuddannelser

Find en anden afdeling

Grundskolen & ungdomsuddannelser

Anders Rasmussen

Chef for grundskole & ungdomsuddannelser

anders@ffefonden.dk

65 45 24 27 / 29 25 06 75

Lars Frisdahl

Uddannelseskonsulent

lars@ffefonden.dk

31 76 28 51

Peter Rasmussen

Uddannelseskonsulent

peter@ffefonden.dk

29 16 05 11

Beate Laubel Boysen

Uddannelseskonsulent for erhvervsuddannelserne

beate@ffefonden.dk

40 33 00 14

Henrik Thøgersen Thise

Programleder for Next Level & Projekt Edison

henrik@ffefonden.dk

31 23 09 96

Pernille B. Rasmussen

Programleder for Company Programme og Global Goals Programme

pernille@ffefonden.dk

21 34 31 13

Mette Meulengracht Jensen

Programleder for Company Programme og Global Goals Programme

mettem@ffefonden.dk

31 27 32 12

Camilla Ryge Leth

Programleder for Kickstart Programme

camilla@ffefonden.dk

23 39 96 75